Przedstawicielstwo w obrocie nieruchomościami. Jak powinien wyglądać optymalny model. Przekazanie uczestnikom artykułu praktycznej wiedzy dotyczącej: dochodzenia opłaty na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego, budowy optymalnej strategii działań umożliwiającej skuteczne podejmowanie decyzji w tym obszarze przy prowadzeniu aktywności gospodarczej. Windykacja sądowa i egzekucyjna w praktyce. Przekazanie praktycznej informacji dotyczącej: dochodzenia należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego, budowy optymalnej taktyki działań umożliwiającej skuteczne podejmowanie decyzji w tym zakresie przy prowadzeniu aktywności gospodarczej. Mali i średni przedsiębiorcy, jednakowoż też przedstawiciele dużych przedsiębiorstw i instytucji odpowiedzialni za budowę polityki działań na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego innymi słowy oddelegowani do realizacji niniejszych procesów. Jak powinien wyglądać optymalny model działań windykacyjnych przedsiębiorcy. Kiedy bardziej opłacalne jest dochodzenie opłaty samodzielnie, a kiedy za pośrednictwem wykwalifikowanego podmiotu zewnętrznego. Koszty w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym kiedy warto skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Czy dochodzić roszczeń w postępowaniu sądowym w trybie papierowym czyli elektronicznym. Elektroniczne proces upominawcze fakty i mity. Przebieg postępowania sądowego dodatkowo obszar dowodowy. Czy wybór komornika ma znaczenie i czyli zawsze jest dopuszczalny. W jaki sposób skutecznie przeprowadzić egzekucje komorniczą. W jakim obszarze wierzyciel powinien współdziałać z komornikiem. Autor artykułu, który poleca NASZ pamiętnik internetowy od stycznia r. prowadzi firmę konsultingową, która współpracuje z największymi firmami windykacyjnymi w Polsce, wyposażając je w innowacyjne rozwiązania zapewniające im budowę istotnych przewag konkurencyjnych. Jest byłym współwłaścicielem jednej z największych w Polsce kancelarii prawnych zajmującej się dochodzeniem należności na drodze prawnej. Posiada kilkunastoletnie rzeczowe Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych cywilnych gospodarczych i administracyjnych eksperiencja we wszystkich aspektach związanych z dochodzeniem opłaty na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Pomysłodawca i twórca wielu nowatorskich narzędzi i rozwiązań połączonych z efektywną windykacją sądową i egzekucyjną. Przez kilkanaście lat budował i nadzorował procesy, które z powodzeniem wykonywane uprzedni na rzecz wielu instytucji, w tym banków, firm leasingowych, ubezpieczycieli, firm telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów z różnorodnych sektorów gospodarki. Mali i średni przedsiębiorcy, jednakże też przedstawiciele dużych firm i instytucji odpowiedzialni za budowę taktyki działań na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego albo oddelegowani do realizacji niniejszych procesów.

Informacje

Dodany: 2020-01-08
Kategoria: Inne

Tagi dla artykułu

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Szczęsny Irydo | 2020-05-06

    W rzeczywistości sprawia, że ​​wydaje się to tak łatwe z prezentacji, ale uważam, że ten temat jest naprawdę coś, co myślę, że nigdy nie zrozumiem. To dla mnie bardzo złożone i bardzo szerokie. Czekam na kolejny post, postaram się o to powiesić!

  • noavatar.png
    Zbigniewa Maurycy | 2020-05-17

    Ostatnio uruchomiłem witrynę, informacje, które oferujesz na tej stronie, pomogły mi ogromnie. Dziękuję za cały czas i pracę.